شاید اگر بگوییم تقریباً در هر صنف و صنعتی که فعالیت می کنید به داشتن یک وبسایت برای معرفی کسب و کارتان در فضای اینترنت نیاز دارید، حرفی به گزافه نگفته باشیم. با پیشرفت تکنولوژی و فرا گیر شدن اینترنت، امروزه تعداد عظیمی از مردم، پیر یا جوان، زن یا مرد، در زمان نیاز به خرید یک کالا و یا دریافت خدمات مد نظرشان، ابتدا در اینترنت به دنبال آن جستجو می کنند و اکثر این متقاضیان، به نتایج صفحه اول گوگل اعتماد می کنند؛ کسب و کارهایی که حضور فعال و موثر در فضای آنلاین دارند این فرصت را خواهند داشت تا با جلب نظر اینگونه متقاضیان اینترنتی، فروش خود را افزایش دهند.

اگر تا این لحظه وبسایتی برای کسب و کار خود ندارید پیشنهاد می کنیم از خدمات طراحی سایت گروه لوگا استفاده کنید و با هزینه ای مقرون به صرفه صاحب یک وبسایت زیبا و کاربردی شوید.

مشخصات وبسایت های طراحی شده توسط گروه لوگا

  • این وبسایت ها به صورت تک صفحه ای (LandingPage) می باشند به این معنا که تمامی اطلاعات وبسایت در یک صفحه قرار می گیرند و کاربران با اسکرول کردن به سمت پایین قسمت های مختلف وبسایت شما را مشاهده می کنند.
  • در این وبسایت ها امکان معرفی کسب و کار، معرفی محصولات و خدمات، تعرفه ها، شرایط فروش، نمونه کارها، اطلاعات تماس و … وجود دارد.
  • امکان درخواست طراحی اختصاصی قسمت های مختلف وبسایت شما بسته به نوع کسب و کار فراهم می باشد.
  • وبسایت ها بر روی پنل وردپرس به مشتری تحویل داده می شود.
  • مدت زمان آماده سازی وبسایت بین ۱۵ تا ۳۰ روز بسته به امکانات مورد نیاز مشتری است.