فلسفه کاری تیم لوگا مبتنی بر کمک و همکاری با کسب و کارهای کوچک به منظور تسهیل و تسریع استفاده از شیوه ها و ابزارهای موجود در دنیای دیجیتال امروز می باشد. به عبارتی دیگر تیم لوگا نقش بازاریاب شما را در فضای آنلاین ایفا می کند و با جذب حداکثری مخاطبان مرتبط با زمینه کاری تان (مشتریان بالقوه شما) و هدایت آنها به سوی سایت / شماره تماس / کانال و پیج شما در فضای مجازی، نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را افزایش داده و در نهایت به فروش هر چه بیشتر محصولات / خدمات شما کمک می کند.

با در نظر گرفتن قدرت و تاثیر حضور در دنیای آنلاین به عنوان یکی از مهمترین و موثرترین راهکارهای موجود برای افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر، اگر احساس می کنید که به کمک افراد متخصص در این زمینه با هزینه های معقول و مقرون به صرفه نیاز دارید ما با کمال میل آماده همکاری با شما هستیم …

چه در ابتدای راه باشید و کسب و کار خود را تازه افتتاح کرده و به دنبال جذب مخاطب اولیه باشید، چه از آب و گل در آمده و در میان راه باشید ولی همچنان به افزایش فروش فکر می کنید و درنهایت حتی اگر شرکت Apple شده باشید در هر صورت شما برای بقا نیاز به تبلیغ دارید و این موضوع تقریباً هیچگاه متوقف نشده و کارآیی خود را از دست نمی دهد.

تبلیغات اگر به صورت هدفمند و مداوم تکرار شود باعث ماندگاری نام برند و خدمات شما در ذهن مخاطبان شده و به مرور زمان با ایجاد اعتماد سازی منجر به جذب مخاطبان و یا مشتریان بالقوه شما خواهد شد اگرچه این اتفاق کاملا خوشایند به نظر می رسد ولی نیازمند به صرف هزینه و زمان می باشد.

تبلیغات آنلاین بر خلاف تبلیغات آفلاین (محیطی) قابلیت اندازه گیری و محاسبه درصد نرخ جذب را دارا می باشد و با دسترسی به جامعه میلیونی که روزانه در اینترنت فعال هستند شانس زیادی برای جذب مخاطب مرتبط با کسب و کار شما را ایجاد می کند.

خدمات ما در تیم لوگا

ما در تیم لوگا سعی می کنیم که تمام و یا قسمتی از کارهای مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای کوچک را بر حسب نیاز مشتریان انجام دهیم. شاید شما هم تا کنون به تاثیر فضای آنلاین در بهبود شرایط کسب و کار خود پی برده اید ولی به دلایلی مانند نداشتن زمان و حوصله کافی و یا عدم آشنایی کامل با فضای اینترنت تاکنون انجام آنها را به تاخیر انداخته اید، اگر این موضوع در مورد شما صدق می کند می توانید با بهره گیری از خدمات تیم لوگا این مشکل را حل نموده و تمرکز اصلی خودتان را بر روی فروش و ارائه خدمات به مشتریان آماده خرید معطوف کنید.
خدمات تیم لوگا عبارتند از:

  • تولید محتوای تخصصی و سئو شده آماده انتشار در وبسایت شما
  • تولید پست های مرتبط برای تلگرام و اینستاگرام شما
  • انتشار مطالب در وبسایت یا شبکه های اجتماعی شما
  • انتشار رپورتاژ آگهی شما در رسانه های خبری
  • طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی و فروشگاهی

اگر مطمئن نیستید که آیا شما نیاز به خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ دارید یا خیر می توانید با تماس با تیم لوگا مشاوره رایگان دریافت نمایید و سپس با اطلاعات کافی تصمیم بگیرید.